Капустянський ліцей
Тростянецької селищної ради Вінницької області

Переможці "Зіркова мрія - 2024!"

🫶🏻✨Капустянський ліцей вітає Захарчук Ілону, ученицю 6 класу за зайняте ІІ місце у дистанційному територіальному конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2024».🥳

15:07 07.02.2024

ІІ територіальний етап з  Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги.»

Сьогодні Капустянський ліцей взяв участь у ІІ територіальному етапі з  Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги.»     Вітаємо учасників за зайняте 3 місце! Черлідинг робить спортсменів спортсменок сильнішими,розумнішими,пластичними, харизматичними,витривалішими.    Черлідинг виховує лідерство та дисциплінованість.

20:27 06.02.2024

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Учні  Капустянського ліцею  із задоволенням долучилися до проєкту  «Пліч-о-пліч» за ініціативи президента Володимира Зеленського у всіх закладах освіти України під девізом «Разом переможемо». Мета проєкту – показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати вершини і мають можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань.       РАЗОМ МИ - СИЛА💙💛     РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ🇺🇦 💙💛Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися💙💛

20:56 05.02.2024

💙БІЙ ПІД КРУТАМИ… ЯК ІСТОРІЯ ВЧИТЬ НАС БОРОТИСЯ ЗА УКРАЇНУ.💛

💙БІЙ ПІД КРУТАМИ… ЯК ІСТОРІЯ ВЧИТЬ НАС БОРОТИСЯ ЗА УКРАЇНУ.💛 Щорічно  29 січня учні Капустянського ліцею вшановують  памʼять Героїв  Крут.  Бій під Крутами став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 💙Памʼятаймо про Героїв Крут! Вічна памʼять Героям, що віддали своє  життя за Україну.💛

20:45 29.01.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОСКОСТУ!

#голокост   Учні Капустянського ліцею вшанували пам'ять жертв Голокосту.    Хай навічно збережеться памʼять про страждання і катування мільйонів вбитих людей. Хай світла памʼять замучених буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства людей і народів.

18:24 27.01.2024

ЗІРКОВА МРІЯ -2024! ЗАХАРЧУК ІЛОНА

«Зіркова мрія - 2024" Тростянецька селищна територіальна громада "Вокал" «Українські дівчата»  (П.І. виконавця - Захарчук Ілона, 6 клас, Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області, П.І.П. керівника - Шпирко Олена Анатоліївна, Автор музики/тексту -  Володимир Будейчук, Ірина Зінковська)

18:31 25.01.2024

ЗІРКОВА МРІЯ -2024! МУЛИК ОЛЕКСАНДР

"Зіркова мрія - 2024!" Тростянецька селищна територіальна громада "Художнє читання" "Розстріляне дитинство»" (П.І. виконавця - Мулик Олександр, 9 клас, Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області, П.І.П керівника - Добрянська Інна Всеволодівна, автор тексту - Віктор Остроух

18:28 25.01.2024

З Днем Соборності України!

🇺🇦З Днем Соборності України!  Нехай любов до рідного краю та держави об'єднує нас, допомагає йти до Перемоги та процвітання Соборної Незалежної демократичної могутньої України.                     🇺🇦Добробуту та миру!🇺🇦

20:58 22.01.2024

Новорічна вистава « Різдвяна Ніч»

⭐️🎄28 грудня за участю  учнів та педагогічного колективу Капустянського ліцею відбулася новорічна вистава « Різдвяна Ніч», яка залишила море позитивних емоцій!  Прийміть найтепліші та найщиріші вітання🤗 з прийдешніми святами🎄🎉  ☃️🎄💙💛🎄💙💛🎄💙💛🎄

20:44 28.12.2023

🥳🤓Ось і завершився цикл Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу.

🥳🤓Ось і завершився цикл Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу.  Команда учнів 5-11 класів гідно захистили честь ліцею !    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:   📚Англійська мова -ІІ місце Черній Софія, ІІ місце Табачник Кароліна. Вчитель: Значок О.С.   📚Географія- ІІ місце Тарнавська Марія. Вчитель: Нечитайло Н.П.   📚Історія - ІІ місце Дудко Віталіна, ІІІ місце Мулик Олександр, ІІІ місце Фіфер Ольга. Вчитель: Давискиба С.Є.  📚Українська мова та література - ІІ місце Шевчук Максим, ІІІ місце - Табачник Кароліна, ІІІ місце - Богачук Надія,  ІІІ місце - Дудко Валерія, ІІІ місце - Білик Ольга. Вчитель: Лисогор Л.М.,Добрянська І.В.  📚Біологія- ІІ місце Слободяник Віолетта. Вчитель: Долішня І.І.  📚Фізика - ІІ місце Шевчук Максим. Вчитель: Вербовецька Т.В.   📚Хімія - ІІ місце Цимбалюк Роман, ІІ місце Фіфер Ольга. Вчитель: Дзуман О.В.   📚ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка - ІІ місце Богачук Надія. Вчитель: Лисогор Л.М.  📚Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика - ІІ місце Бура Софія, ІІ місце - Богачук Надія. Вчитель: Добрянська І.В., Лисогор Л.М.

17:10 20.12.2023