Капустянський ліцей
Тростянецької селищної ради Вінницької області

Капустянський ліцей навчається у синхронній формі (очне навчання).

За потреби здійснює освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11-х класів. Доступ до навчального контенту, домашніх завдань, форм контролю здійснюється через систему НОВІ ЗНАННЯ та GOOGLE MEET відповідно до розкладу уроків та дзвінків для учнів 1-11 класів

ВАЖЛИВО!

Задля організації навчання учнів під час карантинних обмежень заклад використовує асинхронне навчання -
тип навчання, в процесі якого обмін інформацією та інтеракціями між його учасниками - вчителями та учнями,  учнями між собою чи з електронними засобами навчання - відбувається не у реальному часі. Електронні ресурси, що використовуються для підтримки асинхронного навчання, включають у себе електронну пошту, соціальні мережі, електронні носії, інтернет-форуми, вікі, блоги, дистанційні платформи та хмароорієнтоване середовище від Google тощо.

Капустянський ліцей з 08.03.23 - 10.03.23р. використовує асинхронне навчання (не у реальному часі).